Bavoráky znovu ve Varech

Také letos bude po úspěšném minulém ročníku pokračovat spolupráce mezi BMW a Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary.

V termínu od 3. do 11. července se koná jubilejní 50. ročník této nejvýznamnější filmové akce v České republice. Značka BMW je oficiálním vozem festivalu a v rámci tohoto partnerství dodá několik desítek vozů pro přepravu významných hostů. Vozem BMW jezdí současně i prezident MFF Karlovy Vary Jiří Bartoška.

Pro potřeby tohoto filmového svátku bude kromě jiných k dispozici šest prodloužených verzí luxusního BMW řady 7. Čtrnáct reprezentativních limuzín bude připraveno se standardní délkou karoserie. Flotilu festivalových vozů doplní několik modelů BMW řady 5, a to jak v provedení Sedan, tak s karoserií Touring (kombi). Zatímco výše uvedené vozy se budou využívat například i pro přepravu hostů mezi Prahou a Karlovými Vary, čistě elektrická BMW i3 budou určena pro bezemisní dopravu po centru Karlových Varů.

Nadto bude v rámci 50. ročníku MFF Karlovy Vary možné poznat nejnovější modely z nabídky značky BMW a absolvovat s nimi testovací jízdu. BMW bude totiž mít v rámci festivalu i vlastní prezentaci svých produktů v objektu Lázní I.