Kontakty

autokrotil s.r.o.
Na Návsi 1/18
Praha 10 - Dolní Měcholupy
109 00

PO-PÁ ... 8:00 - 17:00

servis 777 33 33 00 servis@autokrotil.cz

náhradní díly 725 00 30 30 dily@autokrotil.cz

tel/fax: 271 960 452

info@autokrotil.cz

něco málo o nás

...na tomto místě by se jistě slušelo napsat o tom, že jsme ten nejlepší servis pro Vaše BMW, samozřejmě za nejlepší ceny, používáme nejmodernější vybavení a diagnostiku, máme nejlépe vyškolené mechaniky s mnohaletou praxí, dále o tradicích, zkušenostech, o přístupu k zákazníkovi, o rodinné firmě ...

 

...to vše je samozřejmě pravda, ale to se nedozvíte, dokud to nevyzkoušíte!

 

Všechno začalo někdy koncem léta v roce 1990, kdy jsem si koupil dva vraky BMW 320 e21 a snažil se je dát doma v garáži dohromady. To se celkem povedlo, ale zbyla mi hromada náhradních dílů. Naštěstí v té době nebyl problém dát inzerát a prodat i starší brzdové destičky, starší spojku nebo "lehce jetý" motorový olej :-) a tak se to začalo nějak nabalovat.

Následovala řada dalších aut, vraků a dílů, "obsazení" bývalého rodinného statku, stavba dílen a zázemí, získávání zkušeností,bratr se začal věnovat autobazaru, vystřídala se tu spousta lidí a tak to pokračovalo s většími, či menšími úspěchy až do dnešních dní.

Dnes máme k dispozici plně vybavenou mechanickou dílnu sa čtyřmi zvedáky, klempířskou dílnu s rovnacím rámem a všemi nezbytnými technologiemi, stání s laserovou geometrií, pracoviště s online diagnostikou. No a rodinná firma už jsme dnes vlastně také.